Teroson – kleje termotopliwe

Kleje termotopliwe marki Teroson są dostępne w formie stałej w sztyfcie, jako granulki lub kostki. Są one stworzone w oparciu o różna grupy surowców, takie jak kopolimer etylenu z octanem winylu (EVA), poliamid (PA), kopolimer poliolefinowy (APP).

W przypadku reaktywnych klejów termotopliwych na bazie poliuretanu (kleje termopotliwe PUR) po ochłodzeniu zachodzi dodatkowa reakcja sieciowania.

  • Kleje termotopliwe są stosowane w celu uzyskania błyskawicznej wytrzymałości wstępnej
  • Kleje termotopliwe są nakładane przy pomocy specjalnego sprzętu lub pistoletu

Kleje termotopliwe Teroson zostały opracowane, aby kleić różne substraty, między innymi trudnosklejalne tworzywa sztuczne. Kleje te nadają się do najtrudniejszych aplikacji w wielu branżach przemysłu. Kleje termotopliwe doskonale nadają się do aplikacji na szybkich liniach produkcyjnych, cechują się też wszechstronnością zastosowań, zdolnością wypełniania dużych szczelin, szybką wytrzymałością spoiny klejowej i minimalnym skurczem.

Kleje termotopliwe mają wiele zalet – cechują się elastycznym czasem otwarciaod kilku sekund do kilku minut, eliminują konieczność stosowania klamr lub innych urządzeń łączących elementy, zapewniają dużą trwałość spoiny klejowej, doskonałą odporność na wilgoć, substancje chemiczne i oleje oraz bardzo wysoką stabilność termiczną.

Kleje termotopliwe Teroson nie zawierają rozpuszczalnika.

 

MARKA TEROSON
Kleje termotopliwe
Nr IDH Stara nazwa – numer Nowa nazwa – numer po rebrandingu Opis Produktu (po rebrandingu) Wielkość opak. 
439983 Macroplast QR 3460              Technomelt PUR 3460 Klej termotopliwy 20kg
618875 Macroplast QR 3460              Technomelt PUR 3460 Klej termotopliwy 8x2kg
1157715 Purmelt ME 4655        Klej termotopliwy 16kg
80891 Technomelt Q 9268 H Stick KT 5x2kg Technomelt AS 9268 H Klej termotopliwy 11,3×200

 

Powrót