• Płock
  • Warszawa
  • Olsztyn
  • Lublin
  • Mysłowice
  • tel +48 24 268 76 52
  • ul. Kostrogaj 9, 09-400 Płock
  • tel +48 22 618 25 01
  • ul. Radzymińska 242, 03-741 Warszawa
  • tel +48 89 532 10 20
  • ul. Stalowa 7, 10-416 Olsztyn
  • tel +48 81 442 03 55
  • ul. K. Olszewskiego 1B, 20-481 Lublin
  • tel +48 32 757 98 93
  • ul. Fabryczna 7D, 41-404 Mysłowice
01 cze

Praca – przedstawiciel handlowy

Firma ALFA Paweł Porębski poszukuje osoby na stanowisko

SPRZEDAWCA HANDLOWIEC

Miejsce pracy: TEREN POLSKI

Zakres obowiązków:

  • działania zmierzające do pozyskania nowych klientów i obsługa dotychczasowych,
  • negocjacja warunków zawieranych transakcji,
  • realizacja zamówień i prowadzenie rozmów z klientami biznesowymi,
  • prowadzenie bazy klientów, monitoring płatności,
  • sporządzanie raportów z przebiegu wykonywanej pracy.

Wymagania:

  • prawo jazdy kategorii B,
  • umiejętność obsługi komputera (pakiet Office),
  • komunikatywność i umiejętność nawiązywania kontaktów,
  • mile widziane wykształcenie techniczne,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z 3-miesięcznym okresem próbnym,
  • stabilność zatrudnienia w firmie o silnej pozycji rynkowej,
  • szkolenie produktowe,
  • wynagrodzenie: 2600 brutto.

Prosimy o wysyłanie CV na adres: info@alfa-pl.com

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzania moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie dla potrzeb związanych z procesem rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (RODO)”.